Strona główna Brokerzy

Kontakt
Carbo Asecura S.A.
ul. Targiela 14
43-100 Tychy
tel.: 032 219 63 12
fax.: 032 219 77 37
e-mail: biuro@cabroker.pl

Strefa klienta


Brokerzy

Jacek Jucha
jacekj@cabroker.pl

broker ubezpieczeniowy, absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziałach informacji naukowo – technicznej oraz marketingu i zarządzania. Z Carbo Asecura S.A. związany od 1996 roku


Tomasz Grądalski
tomaszg@cabroker.pl

broker ubezpieczeniowy, absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w specjalności ubezpieczeń gospodarczych, studia podyplomowe w zakresie zarządzania zakładem ubezpieczeń. Z Carbo Asecura S.A. związany od 2001 roku


Agnieszka Moskwa – Sołtysik
agnieszkam@cabroker.pl

broker ubezpieczeniowy, absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. gen. Ziętka w Katowicach w specjalności ubezpieczeń gospodarczych, studia podyplomowe w zakresie zarzadzania ryzykiem i likwidacji szkód oraz w zakresie zarządzania sprzedażą w instytucji finansowej. Z Carbo Asecura S.A. związana od 1999 roku


Adam Prończuk
adamp@cabroker.pl

broker ubezpieczeniowy, absolwent Politechniki Łódzkiej na wydziale budowy maszyn. Studia podyplomowe w zakresie ubezpieczeń gospodarczych. Wykładowca tematyki ubezpieczeń w sporcie i doktorant na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Z Carbo Asecura S.A związany od 1994 roku.


Antoni Sopata
antonis@cabroker.pl

broker ubezpieczeniowy, absolwent Akademii Nauk Społeczno - Politycznych w Warszawie, studia podyplomowe w zakresie ubezpieczeń gospodarczych. Z Carbo Asecura S.A. związany od 2000 roku


Grzegorz Góra
grzegorzg@cabroker.pl

broker ubezpieczeniowy, absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach w specjalności zarządzania firmą. Z Carbo Asecura S.A. związany od 1996 roku


Renata Kobiela
renatak@cabroker.pl

broker ubezpieczeniowy. Z Carbo Asecura S.A. związana od 1999 roku


Sławomir Górny
slawomirg@cabroker.pl

broker ubezpieczeniowy, absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach w specjalności zarządzania przedsiębiorstwem, studia podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości. W latach 1999 – 2005 z grupą CA związany jako likwidator szkód. Z Carbo Asesura S.A. współpracuje od 2005 roku.


Paweł Łukasik
pawell@cabroker.pl

broker ubezpieczeniowy. Z Carbo Asecura S.A. związany od 2010 roku


Patrycja Kobiela
patrycjak@cabroker.pl

broker ubezpieczeniowy, absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Z grupą CA związana od 2011 roku.


Google+ Copyright © 2003 - 2017 Carbo Asecura S.A. hosting i realizacja: Centercomp.pl