Strona główna 25 lat Carbo Asecura

Kontakt
Carbo Asecura S.A.
ul. Żorska 10
43-200 Pszczyna

tel.: 032 219 63 12
e-mail: [email protected]

Strefa klienta


25 lat Carbo Asecura

Rok 2018 jest dla Nas rokiem wyjątkowym i czasem na refleksje, gdyż obchodzimy 25-lecie istnienia Spółki. Już od tylu lat działamy na rynku ubezpieczeniowym dokładając wszelkich starań, by profesjonalnie zaspokajać potrzeby naszych Klientów przy zachowaniu bezpieczeństwa, etyki brokerskiej oraz najwyższej jakości usług. Jest to zarówno ogromny sukces jak i odpowiedzialność. Chcielibyśmy podziękować: Klientom – za powierzone Nam zaufanie, Towarzystwom Ubezpieczeniowym i Partnerom – za owocną współpracę, Współpracownikom – za oddanie firmie.

Rok 2018 jest też dla Carbo Asecura S.A. czasem zmian i rozwoju. Prezentujemy się Państwu w nowej odsłonie, którą symbolizują: odświeżony logotyp, a także nowa siedziba spółki, mieszcząca się w Pszczynie przy ulicy Żorskiej 10.

Rok 2018 jest również czasem świętowania. Nic więc dziwnego, że to właśnie w Pszczynie - a dokładnie: w zabytkowych wnętrzach Stajni Książęcych Zamku Pszczyńskiego – odbył się 7 września oficjalny, 25-ty Jubileusz Spółki. Chcąc przedłużyć w pamięci ten wzniosły i emocjonujący moment prezentujemy krótkie wideo upamiętniające to wydarzenie.

Google+ Copyright © 2003 - 2022 Carbo Asecura S.A. hosting i realizacja: Centercomp.pl