Strona główna Informacje o nas Grupa CA

Informacje o nas

Korzyści ze współpracy

Historia

Grupa CA

Dane rejestrowe

IDD

Dla akcjonariuszy

W liczbach

Partnerzy
Wspieramy
CA Aktywni
Kontakt
Carbo Asecura S.A.
ul. Żorska 10
43-200 Pszczyna

tel.: 032 219 63 12
e-mail: [email protected]

Strefa klienta


Grupa CA

Jesteśmy grupą spółek skupionych przy firmie Carbo Asecura SA.
Naszym celem jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych klientów

Ca Broker
www.cabroker.pl

Firma świadcząca usługi brokera ubezpieczeniowego w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, odpowiedzialności cywilnej, osobowych i na życie dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw, jednostek samorządowych, stowarzyszeń, różnego typu organizacji oraz klientów indywidualnych.


CA Sport Broker
www.sportbroker.pl

Jest firmą brokerską specjalizującą się w ubezpieczeniach sportowych dysponującą całą gamą specjalistycznych programów ubezpieczeniowych dopasowanych do potrzeb sportu profesjonalnego, wyczynowego i amatorskiego.


Ca Koncept
www.koncept.eu

Multiagencja ubezpieczeniowa współpracująca z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, obsługująca klientów indywidualnych, małe przedsiębiorstwa w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych. Firma zajmuje się również obsługą grupowych ubezpieczeń w ramach Śląsko-Małopolskiego Stowarzyszenia ubezpieczonych oraz likwidacją szkód szczególnie powiązanych z ubezpieczeniem NNW.


Śląsko - Małopolskie Stowarzyszenie Ubezpieczonych
www.smsu.com.pl

Organizacja pożytku publicznego oferująca swoim członkom grupową formę ubezpieczeń na życie, zdrowotnych, następstw nieszczęśliwych wypadków, domów i mieszkań, dziennych świadczeń szpitalnych.

Google+ Copyright © 2003 - 2021 Carbo Asecura S.A. hosting i realizacja: Centercomp.pl